22.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 17 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 17 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 17 Mart

Bu hafta da her hafta olduğu gibi siz sinema severler için film köşemizi yapıyoruz. Hazır baharın o yağmurlu havaları başlamışken, evde sıkılıp sinemaya gitmek için ideal bir hafta sonu. Çünkü bu hafta bol seçenekli tam 8 adet film vizyonda sizleri bekliyor. Lafı fazla uzatmadan filmler hakkında bilgi vermeye başlayalım.

1.Kuyu

Film korku ve gerilim türündedir. Yönetmenliğini Serdar Bardakçı üstlenmiştir. Başrollerini Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman ve Neman Asgari paylaşmaktadır. Filmin konusuna gelelim. Mehmet efendi genç yaşta hayatını kaybeder. Ardında da bir erkek evlat ve hem genç hem de güzel bir eş bırakmıştır. Melahat Hanım ise eşi öldükten sonra hayatını oğluna adar. Oğlu Ömer, babasını erken yaşta kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Bu arada köyde yaşanan gizemli olaylar dilden dile konuşulmaya başlanır. Ömer de bu gizemi merak etmeye başlar. Köyün delisinin gizemli hayatını öğrenmek için iş başına geçer. Ömer’i yaşayacağı büyük korkular beklemektedir.

2.Güzel ve Çirkin

Yönetmenliğini Bill Condon üstlenmiştir. Filmin başrolünü Emma Watson  Güzel ve çirkin Disney’in klasik animasyon uyarlamasıdır. Filmde bir canavar tarafından bir kaleye hapis edilen genç, özgür ve güzel olan Belle’nin hikayesine yer veriliyor. Belle, kısa zaman sonra kalede çalışanlar ile arkadaş olur. Zamanla da gerçek prensi keşfedecektir.

3.Ben Ölmeden Önce

Filmin yönetmenliğini Ry Russo- Young üstlenmiştir. Film tamamen Lauren Oliver’ın hayatından sinemaya uyarlanmıştır.

4.The Space Between Us

Film bilim kurgu türünde bir yapımdır. Yönetmenliğini ise Peter Chelsom üstlenmiştir. Oyuncuları BD Wong, Carla Gugino, Britt Robertson, Asa Butterfield, Gary Oldman oynamaktadır.

5.Yaşam Kürü

Filmin yönetmenliğini Gore Verbinski üstlenmiştir. Filmin konusu ise; genç ve hırslı bir idareci, çalıştığı şirketinin eski CEO’sunu geri getirmek için görevlendirilir. Ve spa merkezindeki tedavinin göründüğü gibi olmadığından şüphelenir. Bu gizemlerini açığa çıkardığında ise akıl sağlığının sınırları zorlanmaktadır. Tüm ziyaretçilerin de aynı hastalığa yakalandığı için orada kaldıklarını öğrenir. Yine bir psikolojik gerilim sizleri beklemektedir.

6.Aquarius

Filmin yönetmenliğini Kleber Mendonça Filho üstlenmiştir. Filmin konusu, Cannes festivalinde yarışan Aquarius, 60 yaşında yaşamaktan vazgeçmiş olan Clara ve yaşadığı toplum üzerinden fotoğraflar çekmektedir.

7.Kırmızı Kaplumbağa

Film animasyon ve fantastik türdedir. Yönetmenliğini Michael Dudok de Wit üstlenmiştir. Film; masal gibi bir animasyondur. Denizde geçirdiği kaza sonrasında kendisini kaplumbağa, yengeç ve kuşların yaşadığı sessiz bir adada bulan bir adamın hikayesi anlatılmaktadır.

8.Tatlım Tatlım

Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği yapımın başrollerini Büşra Pekin, Aylin Kontente, Fatih Artman, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu ve Serkan Kesin paylaşmaktadır. Filmin konusu ise; dört ayrı çiftin partide tanışması ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlamasıdır. Bu aynı zamanda gerçek üstü bir aşktır. Ayrıca ilişkilerin de her evresi bir durum komedisidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ