22.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 31 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 31 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 31 Mart

Bu hafta da sinema severler için hazırladığımız köşemizdeyiz. Havaların ısınmaya başlamış olduğu bu günlerde, acaba hangi filme gideceğiz? diye düşünebilirsiniz. Sizler için her hafta yenilediğimiz, vizyona girecek filmler makalemizi bu hafta da yazıyoruz. Bu hafta vizyona girecek filmler arasında tam 8 adet film bulunuyor. Özellikle türk bir yapım olan Aşk Uykusu büyük bir merakla beklenmektedir. Dilerseniz, şimdi filmler ve konularına geçelim.

1.Aşk Uykusu

Aşk Uykusu, dram türünde bir filmdir. Başrolleri Gökçe Bahadır, Hasan Küçükçetin ve Hande Subaşı paylaşmıştır. Filmin konusu, aldatılan bir kadının dağılan evliliğini toplamak ve eşini yeniden elde etme çabalarını ve aldatılmanın vermiş olduğu psikolojik savaşını izleyeceğiz.

2.Kabuktaki Hayalet

Film, bilim kurgu ve aksiyon türündedir. Yönetmenliğini Rupert Sanders üstlenmiştir. Başrollerde ise Scarlett Johansson, Michael Pitt, Takeshi Kitano, Michael Wincott, Juliette Binoche üstlenmiştir. Konusu ise, efsane 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan ve özel operasyonlardan sorumlu benzersiz sayborg hibritin hikayesine yer verilmektedir. Ve teknolojik gelişmeleri yok etmek isteyen güçlere karşı savunma yapacaktır.

3.Biz Size Döneriz

Filmin yönetmenliğini Doğa Can Anafarta üstlenmiştir. Film, komedi türündedir. Başrollerini de Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Fırat Albayram, Bestemsu Özdemir, Tarık Ündüz, Ceyda Kasabalı, Osman Alkaş, Murat Eken, Tuğçe Kurşunoğlu ve Yetkin Dikinciler üstlenmiştir. Filmin konusu ise bir iş görüşmesi ile başlayan bir serüvendir. Bir iş görüşmeleri dizisine giden biri, kaç kez biz size döneriz cevabını alabilir? İşiniz bir çeşit aşk mıdır yoksa aşkınız bir iş midir? Film, bunun gibi kendimize sorduğumuz soruların cevaplarını aramaktadır.

4.Nocturama: Paris Yanıyor

Filmin yönetmenliğini Bertrand Bonello üstlenmiştir. Konusu gerilimdir. Filmin konusuna gelecek olursak, sıradan ve hareketli bir Paris sabahı ile başlıyor. Bunun yanında da yaşları 20 bile olmayan 10 tane genç var. Ancak onlar arkadaşları ya da sevgilileri ile buluşmak yerine Paris şehrinin dört bir yanına bomba döşemektedirler. Ve şehirdeki birçok yer bombalı saldırılar altındayken, tüm dünya olan biteni yalnızca izlemektedir. Hayat ta yaşamının kıymetini bilmeyen bu 10 gence ölümü gösterecektir.

5.Umut Bahçesi

Yönetmenliğini Niki Caro üstlenmiştir. Film, dram türündedir. Filmin konusu, Nazi istilası sırasında Varşova Hayvanat Bahçesi üzerinde yüzlerce hayvan ve insanın kurtarılmasını sağlayan bir çiftlik hikayesini anlatmaktadır.

6.Hizmetçi

Film bir Güney Kore yapımıdır. Yönetmenliğini de Park Chan-Wook üstlenmiştir. Film gerilim türündedir. Filmin konusu ise bir romandan beyaz perdeye uyarlanmıştır. Güney Kore üzerinde süre gelen tehlikeli bir planın içerisinde yaşanan tutku dolu aşkı konu edinmiştir.

7.Sarıkamış Çocukları

Filmin yönetmenliğini Can Ulkay ve Mutlu Karadoğan üstlenmiştir. Film 1915 yılını konu edinmiş. Yusuf ve Mehmet babalarının Sarıkamış’ta çeteciler tarafından öldürülmesi üzerine, Sarıkamış cephesinde savaşan abilerine ulaşmaya çalışırlar. Yaşadıkları köyden bir grup mehmetçiğin cepheye gittiklerini öğrenince de onlarla birlikte cepheye gitmeye karar verirler.

8.Patron Bebek

Bir Amerikan yapımı olan film komedi ve en önemlisi animasyon türündedir. Yönetmenliğini Tom McGrath üstlenmiştir. Filimin konusuna gelelim. Bu aile içerisinde patronun kim olduğu bellidir. 7 yaşındaki abisi onun çok konuşan ve çanta taşıyan bir bebek olup başa bela olduğunu biliyordur. Tim ailesinin sevgisini kazanmaya çalışırken işler sürekli karışır. Ve bunu yapan, kardeşinden başkası değildir. Şimdi onlar dünyadaki gücü sağlamak için birbirlerine sevgi aşılamalılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ