22.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 29 Eylül 2017 | Vizyondakiler

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 29 Eylül 2017 | Vizyondakiler

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 29 Eylül 2017 | Vizyondakiler

Sizlere her hafta sunmuş olduğumuz, bu hafta vizyona girecek olan filmler köşemizden merhaba. Öncelikle bu hafta da vizyona güzel filmlerin girdiğini söyleyelim. Kurtlar Vadisi’nin çok beklenen sinema filmi Vatan bu hafta vizyona giriyor. Bunun yanında birkaç Türk yapımın daha bulunduğu haftada, tam 8 adet film bulunmaktadır. Dilerseniz hemen filmleri ve konularına geçelim.

1. Anne!

Yönetmenliğini Darren Aronofsky üstlenmiştir. Film, gerilim türünde ve Amerikan yapımıdır. Filmin konusu ise şöyle; bir çift sakin ve sessiz bir hayat yaşamaktadır. Ancak bu çiftin evlerine istenmeyen bir misafir gelecektir. Bundan sonra da çiftin hayatı adeta alt üst olur. İstenmeyen misafir, çiftin tüm huzurunu bozacaktır. Son olarak bu misafirin eşi de aralarına katılır. Ve amacın ne olduğu sorgulanır.

2. Ay’ın Sırrı

Filmin yönetmenliğini Antoine Bardou-Jacquet üstlenmiştir. Aksiyon türünde olan film bir Fransız yapımıdır. Konusu ise Apollo 11 ile ilgili. Acaba gerçekten üretildi mi? Görüntüler Amerikan hükümeti için mi tasarlandı? Film, adeta 1960’lı yıllardaki teorilere dönüşecektir. Bir ajan ise bu olayı çözmek ister ve dönemin en kötü rock grubunun lideri ile çözümleme geliştirecektir.

3. Benim Varoş Hikayem

Filmin yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut üstlenmiştir. Film, belgesel türünde ve Türk bir yapımdır. Konusu ise şöyle; Adana’nın Ceyhan ilçesindeki sokaklarda yaşayan kişileri işlemektedir. Yoksulluğun, karanlığın ve zorlukların en gerçek halini anlatan filmde Çulluk Yusuf, Naime, Devran ve Cihangir’in hayatları konu alınmaktadır.

4. Damat Koğuşu

Filmin yönetmenliğini İlker Savaşkurt üstlenmiştir. Dram türünde olan film bir Türk yapımdır. Bilindiği gibi tecavüz suçlarından hapse girenlerin bulunduğu koğuşa Damat Koğuşu adı verilmektedir. Bu koğuşlarda yaşanan olaylara yer veren filmde, bu suçtan içeri atılan bir genç tarafından olayların anlatıldığına tanık olacağız. Mahkumların ilişkilerinin de konu edildiği filmde, adeta bir varoluş savaşı bulunuyor. Açıkçası Damat Koğuşlarında yaşanan tüm şiddet, filmde anlatılıyor.

5. Firardayız

Haftanın 3. Türk yapımı olan filmin yönetmenliğini Tolga Baş üstlenmiştir. Komedi türünde olan filmin konusu ise şöyle; 3 arkadaşın hapisten çıkmalarına az bir süre kalmıştır. Hapiste iken kendileri için değerli olan Piri Baba’nın zorda olduğunu düşünmektedirler. Bu sebeple hapishaneden daha çabuk çıkabilmek için kaçmaya karar verirler. 3 Arkadaş planlar ile beraber kendilerini daha zor olayların içerisinde bulurlar. Hem sorunlar peşlerini bırakmayacak hem de kadın bir mafya olan Burcu peşlerini bırakmayacaktır.

6. Kurtlar Vadisi Vatan

Hepinizin bildiği Kurtlar Vadisi birkaç proje zaten hazırlamıştı. Şimdi de Vatan ile vizyona giriyor. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yapmış olduğu film, aksiyon ve Türk yapımıdır. Konusu ise şöyle; Polat Alemdar ekibi ile birlikte Kuzey Irak’ta operasyondadır. Ancak onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Türkiye haritası ele geçirilmiş ve bazı bölgeler işaretlenmiştir. Bunların içerisinde Yalavuz da bulunmaktadır.

Düşman, uzun zamandır Türk toprağını işgal etmek için beklemektedir. Ve büyük bir ordu ile sınırlara dayanmıştır. Yapılmış olan darbeden gelecek haberi beklemektedir. Polat Alemdar, ekibi ve Türk milleti ile beraber iyi bir mücadele verecektir.

7. Lego Ninjago Filmi

Filmin yönetmenliğini Charlie Bean üstlenmiştir. Amerikan yapımı olan film, animasyon türündedir. Konusu ise; gizli birer savaşçı olan LEGO ustaları arkadaşları ve Kung Fu ustası ile birlikte en büyük savaş efendisine karşı savaşacaklardır. Bu büyük mücadele ile kendi sinirlerini test edeceklerdir. Ninjalar da birlikte hareket etmenin ne demek olduğunu öğrenmek zorundadırlar.

8. Suspiria

Filmin yönetmenliğini Dario Argento üstlenmiştir. İtalyan bir yapım olan film, korku türündedir. Konusu ise şöyle; Amerikalı bir kadın, dünyadaki en iyi bale okullarından birisine gidebilmek için Almanya’ya gidecektir. Akşam saatinde okulun kapısını çalacaktır. Ve bu sırada ilginç bir duruma tanıklık edecektir. Bu sırada okuldan çıkan bir öğrencinin ormana doğru koşmaya gittiğine tanık olur.

Bu olaya bir anlam veremeyen Suzy, kendisine kapıyı açan kimse olmayınca da şüphelenecektir. Ancak ertesi gün okula yeniden gider. Bu sefer kapı açılır, işlemleri yapılır. Ve uyum sağlayacaktır. Ancak zaman içerisinde tanık olduğu esrarengiz olaylar, korkunç bir gerçeği bilmesine sebep olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ