22.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 25 Ağustos 2017

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 25 Ağustos 2017

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 25 Ağustos 2017

Malum, Ağustos ayının son haftasına girerken yine güzel filmler bizleri beklemektedir. Ancak bu hafta, diğer haftalara göre biraz daha az film bulunuyor. Yaz aylarının bu son günlerini de sinemasız geçirmeyelim. Bu hafta vizyona girecek olan tam 6 tane film bulunmaktadır. Dilerseniz filmlere, yönetmenlerine ve konularına geçelim. Bu hafta gençleri heyecanlandıracak 2 tane de animasyon filmi vizyona giriyor. Hemen anlatmaya başlayalım;

1.Çılgın Hırsız 3

Çılgın Hırsız serisinin devamı olan animasyon filminin yönetmenlik koltuğunda Pierre Coffin oturuyor. Amerikan yapımı olan filmin konusu şöyle; önceki filmden bildiğiniz kadarı ile Gru, tüm insanlığı tehditi altında bulunduran kötüyü ele geçirememiştir. Bunun sonucunda da Anti Kötüler Birliği’nden kovulmuştur.

Sonrasında ise gizemli biri belirecektir. Gru’ya uzun zaman önce kaybetmiş olduğu ikiz kardeşinin müjdesini verecektir. O ikiz kardeşinin izlerini takip edecektir. Ancak bu sırada eski süper kötülerden biri de kötü olmanın ne kadar da iyi bir duygu olduğunu keşif edecektir.

2.Sadakat Yolunda

Filmin yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite üstlenmiştir. Bir dram ve savaş konulu film olan Sadakat Yolunda, Amerikan yapımıdır. Filmin konusu ise şöyle ilerlemektedir;

Megan, hayat çıkmazında kaybolmuştur. Ve istediği tek şey asker olmaktır. Onun bu duygulardan kurtulup hayata tutunmasını sağlayan ise, girdiği eğitim sürecinde bulunan köpek Rex olacaktır. Rex ise bir savaş köpeğidir. Ve bomba ekibinde yer almaktadır. İkisi savaş ortamında, ne kadar zorlasalar da çok başarılı bir ekip olurlar.

Ve bütün askerleri kurtarmayı başarırlar. Ayrıca yakın zaman içerisinde de iyi arkadaş olurlar. En sonunda da Megan, köpeği Rex için hayat dolu bir savaş verecektir.

3.Şansımı Seveyim

Ender Mıhlar’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu film, bir Türk yapımıdır. Komedi türündeki filmin konusu ise; Sebahattin, çevresinde çok şanssız biri olarak bilinmektedir. Birçok talihsiz olay yaşayacak ve sonrasında yaşadığı eski mahalleye geri dönecektir. Ancak bütün mahalle yeniden başlarına bir sürü iş geleceğini düşünür ve endişe duymaya başlarlar.

Sebahattin ise mahallede Yaprak ile tanışacaktır. Bundan sonra da şansının tamamen döndüğüne inanacaktır. Ancak yine hiçbir şey kolay olmayacaktır. Çünkü Yaprak, yıllar önce ahını almış olduğu bir adamın kardeşidir. Bu sebeple kabullenmek için ona bir şart sunacaktır. Kendisini abisine affettirmesini isteyecektir. Sebahattin de en yakın arkadaşı olan İzzet ile planlar yapmaya başlayacaktır.

4.Şanslı Logan

Yönetmenlik koltuğunda Steven Soderbergh oturmaktadır. Hem komedi hem polisiye türünde olan film Amerikan yapımıdır. Filmin konusu ise şöyle; Logan kardeşleri ile birlikte soygun yapmak için harika bir plan yapar. Logan paranın yeraltı sistemine dahil olabilmesi için yıkım uzmanı bir arkadaşı işe alacaktır.

Ekip yapılacak olan devasa Coca Cola 600 yarışını hedef almaktadır. Amaçları ise NASCAR yarışı sırasında soygun yapmaktır. Logan, kardeşleri ile birlikte planlarına devam ederken; bir FBI ajanı işi soruşturacak ve bu da son engelleri olarak karşısına çıkacaktır.

5.Senin Adın

Japon yapımı bir dram filmi olan Senin Adın; yönetmenliğini Makoto Shinkai üstlenmiştir. Filmin konusu ise şu şekilde; Mitsuha, hayatından pek te memnun olmayan biridir. Ve dağlarla çevrili bir yerde yaşamaktadır. Babası ise bir validir. Ve sürekli seçim kampanyaları ile uğraşmaktadır. Yaşadıkları evde kendisi, büyük annesi ve kardeşinden başka kimse yoktur.

Ancak artık bu vadide yaşamaktan sıkılmış olan Mitsuha, Tokyo’da yaşamak istemektedir. Kendisi ile aynı yaşta olan Taki de, Tokyo’da yaşamakta olan bir gençtir. Taki, günlerini çalışarak ve arkadaşları ile geçirmektedir. Bir gün rüyasında dağların etrafından olan bir kız görecek. Mitsuha da Tokyo’da yaşayan bir erkeği rüyasında görecektir. Ve bu iki arkadaş bir süre sonra birbirlerine bağlanacaklardır.

6.Terminatör 2: Mahşer Günü

Yönetmenliğini James Cameron’un üstlenmiş olduğu film Amerikan yapımıdır. Ve bir gerilim türünde filmdir. Terminatör serisini bilmeyen yoktur zaten. Synet robotları, Connor’ı öldüremeyerek görevlerinde başarısız olmuşlardır.

Bundan sonraki süreçte de T-1000 adında bir robot üreteceklerdir. Adı Terminatör olan bu robot, Connor’ı öldürmek için programlanmıştır. Diğer bir robot olan T-800 ise John’u korumak için programlanmıştır. Ve geçmişe gönderilecektir. Ancak soru çok basittir. Acaba bu iki robottan hangisi daha önce John’u bulacaktır?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ