26.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 24 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 24 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 24 Mart

Havaların ısındığı bu dönemde yine güzel filmler ile stresini atabilirsiniz. Her hafta olduğu gibi yine sizlere sinema köşemizde vizyona girecek filmler, oyuncuları ve konularından bahsedeceğiz. Bu hafta vizyona tam 6 tane yeni film giriyor. Dilerseniz şimdi kısaca filmlere bakalım.

1.Sonsuz Aşk

Sonsuz Aşk filmi beklenen bir film. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız üstlenmiştir. Başrollerini Fahriye Evcen, Murat Yıldırım ve Ege Aydan paylaşmaktadır. Romantik bir drama olan filmin konusu; Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan ve kardeşi ile kurmuş olduğu düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç bir profesör ve işine bağlı olan bir cerrahtır. Ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden birbirlerinin hayatlarına girerler. Ve sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir. Ancak aşk hep zorluk ya, aşılması zor engelleri beraberinde getirecektir.

2.Power Rangers

Çizgi filmlerinden hatırladığımız Power Rangers şimdi de Dean Israelite yönetmenliğinde sinema filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film, yaşadıkları küçük kasabanın ve tüm dünyanın uzaylılar tarafından tehdit edilmektedir. Bunu öğrendiklerinde olağanüstü bir güç haline gelmeleri gereken beş genci anlatmaktadır. Onlar kader tarafından seçilmişlerdir. Ve kendilerinden başka kimse gezegeni kurtaramayacaktır. Son olarak Power Rangers olarak bir araya geleceklerdir.

3.Hayat

Bilimkurgu ve gerilim türünde olan filmin yönetmenliğini Daniel Espinosa üstlenmiştir. Konusuna gelecek olursak; uluslararası bir uzay istasyonunda görevli olan altı kişi, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşif üzerinde çalışmaktadır. Bu ekip Mars üzerinde hayat olduğuna dair ip uçları bulmuştur. Ekip sürekli olarak araştırmalarını geliştirir. Ancak beklenmedik sonuçlar almaya başlayacaklardır.

4.Otoban

Filmin yönetmenliğini Eran Creevy üstlenmiştir. Gerilim ve aksiyon türünde olan filmin konusu; Casey Stein, kötü giden bir soygunun ardından kendini bir mafya babası olan Hagen’dan kaçarken bulmaktadır. Hagen elindeki kargoyu almak için her şeyi yapacaktır. Ancak kaçmaya çalışan Casey’in seçenekleri çok azdır. Ve çaresizlik içinde eski patronu ve uyuşturucu kaçakçısı olan Geran’ı arayacaktır. Ondan kız arkadaşını korumasını isteyecektir. Yüksek hızlı Köln otobanında hayatta kalma mücadelesi verecektir.

5.Beyaz Balina

Yönetmenliğini A.Uygur Öztürk üstlenmiştir. Film dram türündedir. Filmin konusu ise şöyle; Ali ve Vahap ismindeki iki çocuğun hayatları ücra bir köyde kesişmektedir. Ali, büyük şehirde dünyaya gelmiştir. Ancak anne ve babasının vefatından sonra köydeki dedesinin yanında kalmıştır. Ama buradaki hayata da kolay uyum sağlayamaz. Köydeki yaramaz çocuk Vahap bir anda onun düşmanı olur. Bu iki çocuk zamanla birbirini tanıdıkça düşmanlıkları, yerini dostluğa bırakacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    BİR YORUM YAZ