22.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 14 Nisan

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 14 Nisan

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 14 Nisan

Havaların ısınması ile birlikte her hafta yeni ve macera dolu filmler vizyona girmeye devam ediyor. Bu hafta da birbirinden güzel tam 6 adet film vizyona giriyor. Beklenen devam filmi olan Hızlı ve Öfkeli 8 filmi dün vizyona girmişti. Onu da bu yazımıza eklemiş bulunmaktayız. Dilerseniz, hemen filmlere ve konularına geçelim.

1.Hızlı ve Öfkeli 8

Hızlı ve Öfkeli serisinin devam filmi olan bu bölümünde, tüm zor işlerin altından kalkan ekibimizi, engeller beklemektedir. Bu seferki engeller, çok kolay aşılamayacak. Dom emekli olduktan sonra gizemli bir suçlunun etkisi altına girer ve ekiplerine sırtını dönerler. Bu sefer tüm ekip Dom’u durdurmaya çalışacaktır.

2.Otopsi

Film korku türünde bir yapımdır. Filmin yönetmenliğini Andre Ovredal’ın üstlendiği filmin konusu, kimliği tespit edilemeyen bir cesedin otopsisini gerçekleştirecek olan iki adli tıp adamının başından geçen hikayeleri anlatmaktadır.

3.Mezeci Çırağı

Filmin yönetmenliğini Battal Karslıoğlu üstlenmiştir. Filmin konusuna geçecek olursak, Özkan henüz küçük yaşlarda iken, üç tekerlekli arabası ile seyyar mezecilik yapan babasının yanında ücretsiz olarak çalışmaktadır. O dönem içinde de herkesin işi ağır ve geçim çok zorlaşmıştır. Pirinç Hanı’nda da işler iyi gitmiyordur. Mezeci Çırağı Özkan da Pirinç Hanı içerisinde olup bitenleri kaydetmektedir. Aşk mı? Para mı? Çaresizlik mi?

4.Kartal Avcısı Kız

Film bir Amerikan yapımıdır. Yönetmenliğini de Otto Bell üstlenmiştir. Konusu ise kartal eğitimleri ile uğraşan Moğollar. Ölgii bölgesinde de bu işi çok iyi yapan kişiler yaşamaktadır. 13 yaşındaki göçebe bir kız da bu işe gönül vermiştir. Aynı zamanda da 12 yıldır babadan oğula geçen bu geleneğin ilk kadın mirasçısı olmasıdır. Kartalları eğitebilmek için ilk zorlu ve uzun macerasına atılacaktır.

5.Dehşet Odası

Bir gerilim ve suç filmi olan yapımda, yönetmenliği Jeremy Saulnier üstlenmiştir. Konusu ise, Punk Rock grubu bulunmakta. Ve Neo Nazilerin olduğu barda şarkı söylemeye gidiyorlar. Burada da bir cinayete tanık olacaklar. Kendilerini kurtarmak adına bir odaya kilitlerler ve onları korkunç bir gece beklemektedir.

6.Yaşamak Güzel Şey

Yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın üstlendiği film bir Türk yapımıdır. Kendisini Mandıra Filozofu filminin başrolünden hatırlayacaksınız. Bu yapımda ise kendisi yazıp yönetmiş. Müfit, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adamdır. Ve başına gelecek olaylar ile yaşamın güzelliklerini keşfedecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ