26.04.2018 - Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 10 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 10 Mart

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler – 10 Mart

Sinema severler için bu hafta da birbirinden yeni 6 adet film bulunmaktadır. Üstelik bu hafta vizyona girecek filmler arasında yerli yapımların fazla olduğunu gözlemliyoruz. Bu hafta evde sıkılacaklar için birbirinden güzel altı vizyon filminin konu ve isimlerini sizler ile paylaşalım.

1.Deli Aşk

Yönetmenliğini Murat Dündar ve Murat Emre Kaman’ın üstlendiği yapımda başrolleri, Emrah Kaman, Pelin Akil ve Şafak Pekdemir paylaşıyor. Filmin konusu, maraş dondurmacısı olan Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışmaktadır. Ve bu sırada da başına gelecek komik olayları anlatmaktadır.

2.Kong: Kafatası Adası

Filmin yönetmenliğini Jordan Voqt-Roberts üstlenmiştir. Filmin başrollerini Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson ve Brie Larson paylaşıyor. Macera ve fantastik türde olan yapımın gelelim konusuna. Kong; King Kong efsanesinin köklerine inen bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Efsanevi gorilin tarihine genel bir bakış sağlamaktadır.

3.Neruda

Filmin yönetmenliğini Pablo Larrain üstlenmiştir. Filmin başrollerini Luis Gnecco, Gael Garcia Bernal, Mercedes Moran paylaşmıştır. Filmin konusuna gelecek olursak; Neruda, 1940’lı yıllarda Komünist Parti’ye katılmak için kendi ülkesinde bir kaçak haline gelmiştir. Ve aynı zamanda Nobel ödüllü ünlü bir şair olan Pablo Neruda’nın peşine düşmüş olan müfettişi konu edinmektedir. Aralarındaki kovalamaca da şairane bir dille anlatılmaktadır.

4.Neşeli Dalgalar: Dalgamanya

Yönetmenliğini Henry Yu’nun üstlendiği yapımda seslendirmeleri Uğur Arslanoğlu, Oğuz Toydemir ve Erhan Türkmen yapmıştır. Film animasyon bir yapımdır. Konusu ise; Cody ve arkadaşları, sörf dünyasının en iyi ve çılgın olan takımı Hang Five ile dünyanın en iyi sör mekanına doğru bir yolculuğa çıkarlar. Bu takım ile birlikte çıktıkları yolculukta birbirinden ilginç maceralara atılacaklar. En güzeli de dostluğun değerini öğreneceklerdir.

5.Perde Ayn-ı Cin

Yönetmenliğini Ediz Günay’ın yapmış olduğu yapım bir korkudur. Orhan Özen, Uğur Dönmez ve Burcu Ayhan filmin başrollerini paylaşmaktadır. Konusuna gelecek olursak, Okan, korku türünde kitaplar yazan tanınmış bir yazardır. Son kitabını yazmak için de memleketi olan Antalya’ya gider. Gözlük kullanmaya da alışamamıştır. Bu sebeple göz doktoru bir arkadaşı olan Levent’in teklifi ile ameliyat olmayı kabul eder. Ameliyat gözlerinde değişik durumların yaşanmasına sebep olur. Bu durum kısa zaman sonra görünmeyen varlıkları görmesine sebep olacaktır. Cinler ve ruhlar alemini gören Okan, bu durumdan kurtulmak için bir sürü yollar deneyecektir.

6.Süper Yetenek

Animasyon türünde olan yapımın yönetmenliğini Ash Brannon üstlenmiştir. Konusu ise, Kar Dağ’ında yaşayan Tibet mastiflerinin yapması gereken tek bir görev vardır. O da koyunların yaşadığı küçük köyü korumaktır. Birçok macera yaşayacaklardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ